Radni Młodzieżowej Rady Miasta

Uchwała Nr LX/463/2018 Rady Miejskiej w Darłowie z dnia 20 września 2018 roku w sprawie przedłużenia kadencji Młodzieżowej Rady Miasta Darłowo. 

Kadencja 2016 - 2019

              1. Karolina Cholewińska
              2. Jagoda Chudoba
              3. Kaja Chudoba
              4. Aleksandra Kaffke
              5. Antoni Koguciuk
              6. Marta Koliczko
              7. Roksana Morawska -  przewodnicząca
              8. Alicja Parkitna
              9. Hanna Pawlicka
            10. Dawid Schań
            11. Paulina Szymańska
            12. Jakub Warzuchowski
            13. Worobiej Aleksandra
            14. Magdalena Zawadka
            15. mandat nieobsadzony

Kadencja 2014 - 2016

  1. Radosław Drzazga
  2. Magdalena Jarzynka
  3. Dawid Jasiewicz
  4. Dominika Kuźniarowska
  5. Liwia Lipińska
  6. Joanna Misiura - przewodnicząca
  7. Natalia Ordak
  8. Aleksander Pacholski
  9. Kornelia Rybarczyk
  10. Aleksandra Srech
  11. Maurycy Sylwestrzak
  12. Krzysztof Szemraj
  13. Paulina Szymańska
  14. mandat nieobsadzony
  15. mandat nieobsadzony    

 Kadencja 2012 - 2014

  1. Michał Chabowski
  2. Marta Balcerzak
  3. Monika Dankowska
  4. Justyna Drzewucka
  5. Wiktor Gawlik
  6. Bernadeta Łabinowicz
  7. Dawid Mazurek
  8. Piotr Morawski
  9. Kinga Pakmur
  10. Maja Pałucka
  11. Krzysztof Pławski
  12. Paulina Spławska
  13. Kamil Warmiński - przewodniczący
  14. Kinga Wychowałek
  15. mandat nieobsadzony

 Kadencja 2010 - 2012

    1. Budzyńska Aleksandra
    2. Dankowska Magdalena
    3. Gruba Adam
    4. Kołodziejczyk Kacper
    5. Lewko Agata
    6. Morawski Piotr
    7. Olewiński Jakub
    8. Redliński Łukasz
    9. Strzelecka Aleksandra
   10. Wątek Karolina
   11. Więckowski Łukasz
   12. Wiśniewska Emilia

Kadencja 2008- 2010

    1. Baranowska Anna
    2. Dominika Paula
    3. Gruba Michał
    4. Górski Michał
    5. Krajda Małgorzata
    6. Lewko Agata
    7. Łukaszewski Damian
    8. Maciąg Paweł
    9. Markiewicz Emilia
   10. Mazur Paulina
   11. Pawlak Małgorzata
   12. Pelc Karolina
   13. Szejna Marta

Kadencja 2006 - 2008

    1. Andrys Tomasz
    2. Bigosińska Ewa
    3. Czapla paulina
    4. Dalbiak Martyna
    5. Maciejewska Paulina
    6. Mruk Justyna
    7. Netkowski Błażej
    8. Szyjka Klaudia
    9. Terez Karolina
   10. Tomczak Kamil
   11. Wiśniewski Jacek
   12. Wochelska Agnieszka
   13. Wojciechowski Piotr
   14. Wójcikowski Mateusz
   15. mandat nieobsadzony

 



 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Chmielecki Grzegorz
(2010-01-05 14:11:21)
Ostatnio zmodyfikował:
Chmielecki Grzegorz
(2016-09-22 07:47:06)